כך תשמרו על פרטי האשראי שלכם ברכישות באינטרנט

תמונת נושא עבור כך תשמרו על פרטי האשראי שלכם ברכישות באינטרנט

עולם הקניות באינטרנט הינו עשיר ומגוון, הקלות בה ניתן למצוא מוצרים או שירותים והאופן בהם הם מוצגים גורם לגולש ולקונה הפוטנציאלי למהר ולסגור עסקאות לעיתים אף בפזיזות שאינה אופיינית לו.
כללי המסחר באינטרנט והרגלי הקניה של הגולשים מנוצלים היטב על ידי אתרי המכירות השונים והם משקיעים רבות על מנת לשכנע את הגולש ללחוץ על כפתור הקניה המיוחל…
כדי להקל על הגולש ולסייע לו לגבור על המוקשים הטמונים לו בכל פינה ורגע לפני ששולפים את כרטיס האשראי כדאי להכיר את הכללים הבסיסיים לקניה אונליין.

הרשמה לאתרי הקניות – רישום לאתר נותן לך בעצם תעודת זהות פנימית איתה תוכל להתנהל נכון וחכם הן בהליך הקניה והן במעקב אחר ההזמנה. בחלק מהאתרים ההרשמה תאפשר לך לשמור פרטי הזמנות מהעבר ולעקוב בחכמה אחר כל ההליך.

אמינות המוכר או החנות – אתרים רבים נותנים אפשרות לדירוג השירות שחוו באתר הן מאמינות המוכר לכל אורך ההליך והן מהתרשמות הקונים מהמוצר או השירותים שקבלו מבחינת עמידה בזמני אספקת המוצר וטיב המוצרים שהוא מוכר. כמו כן ראוי לבדוק אם קיימים פרטי התקשרות למוכר, בהעדרם התייחסו לזה כאל נורת אזהרה.

בדיקה אחרונה לפני תשלום – רגע לפני אישור הקנייה בדקו שוב את הפריטים שאתם עומדים לשלם עליהם, וודאי שאלו הפריטים שבחרתם, כיוון שיש מוצרים עם מספר גרסאות, מחירים שונים, צבעים שונים, סט אביזרים שונה, אחריות אחרת וכו’. וודאו שזהו המוצר הנחשק ולא אביזר נלווה. בדקו את גודל הפריט ואת המידות המדויקות.

איך משלמים באינטרנט?

אתרי האינטרנט השונים ונותני השירותים עושים הכל כדי לתת לגולש מגוון אפשרויות תשלום. אין לך אתר שלא יעדיף את האפשרות של תשלום בכרטיס אשראי. זה תשלום שמתבצע ישירו
לכל אחד מאופני התשלום ישנם מעלות וישנם חסרונות. הגולש קונה לעצמו הרגלי תשלום איתם הוא מבצע את מגוון רכישותיו, אך אין לך גולש שלא יזדקק במהלך רכישותיו להשתמש פשוט עם כרטיס האשראי הפרטי שלו.
החששות המלווים הליך מסירת פרטי אשראי הכוללים שם פרטי ומשפחה ועוד גורם לאדם לחשוב פעמיים ולעיתים אף לסגת לגמרי מהקניה…
הפתרון של VCARD נועד בדיוק לאנשים כאלו – מצד אחד שליטה מלאה על ההוצאות – ומאידך – שמירה על אנונימיות מלאה ללא חשיפת פרטיו האישיים